Pro odvážné dámy,slečny

3. února 2008 v 16:18 | andy |  Móda

Ráda na sebe upozorňujete? Cítíte se jako ryba ve vodě, když jste středem pozornosti? Ráda se lišíte od ostatních? Chcete vypadat sexy? Otázek by bylo asi hodně, avšak odpověď je jedna - jste extravagantní a odvážná dáma,slečna.

Není mnoho žen s tímto povahovým rysem, které ho dávají najevo svým stylem oblékání. Většinu jich ale najdete mezi mládeží.

Prostě chtějí dát najevo, že nesouhlasí s konzumním stylem a my ostatní se nad nimi někdy pohoršujeme, jindy obdivujeme jejich odvahu.

Až zase půjdete ulicemi, všimněte si, v čem takovéto dámy chodí, tedy jaké nosí boty a vy odvážné, tu třeba najdete inspiraci.


Typické znaky

- Převládají boty v černé barvě. Ty odvážnější si mohou pořídit boty v různých pastelových barvičkách.
- Kůže je matná, v poslední době frčí lakovaná.
- Boty jsou různě vysoké, avšak nejčastěji kotníčkové nebo kozačky nad kolena.
- Mohou být šněrovací, natahovací i s přezkami.
- Stříbrné ozdoby na některých botách opravdu nechybí.
- Vysoké platformy.
- Podpatek je vyšší a širší, ale in jsou i jehly a klíny.
- Platforma a podpatek mohou mít stříbrnou nebo zlatou barvu.

Výhody

Jak se to vezme. Jestliže chcete být najednou o pár centimetrů větší, tak je právě tohle možnost, a to díky vysoké platformě a podpatkům.

Další plus naleznete v tom, že opravdu necítíte nerovnosti a kamínky. Jste od země několik centimetrů, takže to byste musela šlápnou na pořádný šustr a v tu chvíli byste spíš lehla k zemi.

Nevýhody

Chodit na tak vysokých botách přináší strnutí chodidla. Proto se vřele doporučuje, aby si každá dáma provedla po sundání bot masáž chodidel.

Budete sice hodně vysoká, ale pozor, z výšky jsou ošklivé pády.

Začátečnicím, které zvažují, že by si extravagantní botičky pořídily lze pouze doporučit, aby si je dobře odzkoušely a pár dní v nich chodily doma. Až potom se odvažte do ulic. V těchto botách musíte umět chodit, jinak ztratí půvab. Možná je vhodnější si nejdříve koupit boty bez vysoké platformy, i ty jsou totiž vyzývavě nápadné.
Zdroj fotografií: Alternative-footwear.co.uk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sem klikni prosím:o)

:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama