:-D Bláznivý desing tašek:-D

3. února 2008 v 16:08 | andy |  Móda
Kdo by občas nepotřeboval tašku? Nemám na mysli klasickou koženou kabelku nebo kabelku, ale takovou, kterou občas potřebuje i chlap, aby v ní něco přenesl.
Taškou pro běžné nošení, která se asi nejvíc mezi lidmi ujala je igelitka. I když dnes jsou vidět i tašky z pevné lepenky. Můžete je mít jednobarevné i všelijak barevné nebo i potištěné. Ovšem teď je tu něco, co zaujme a možná i rozesměje okolí.

Bláznivé tašky

Na trh přicházejí tašky s bláznivým potiskem. Tašky, které cosi vypovídají a třeba vám svým způsobem splní tajný sen či přání. Mohou být z lepenky, lesklého tvrdého papíru, igelitu nebo z tvrdé pevné umělé hmoty. Držíte je buď za proříznutá ucha nebo za provlečené šňůrky. Ucha tvoří součást vyobrazení, které je buď namalované nebo je použito koláží fotografií, či tištěné. Můžete je nosit jak na rameni, tak jen v ruce. Hlavní je, že působí zajímavě a přitom legračně.

Na taškách pánských je vyobrazení s ryze mužskou tématikou. Např. chtěli byste vlastnit zbraň, pořiďte si tašku, kterou když ponesete, budete to jako byste nesli třeba pistoli. Takových obrázků může být spousta.

Na dámských taškách je vyobrazena samozřejmě dámská tématika. Takže můžete mít tašku s oběšeným šéfem nebo tašku, kde držíte např. přítele nebo manžela za ruku, vedete jakési dítě, či jdete po ulici pouze ve spodních kalhotkách atd. Fantazii se zde opravdu meze nekladou.

Proč takovou tašku?

Jste tak trochu recesista. Umíte si dělat legraci sami ze sebe i z druhých. Rádi lidi kolem sebe pobavíte. Výhodou je, že tašky nejsou na pořízení nákladné a celkem vám mohou dlouho vydržet, pokud je nebudete moc přetěžovat. Až na takovou tašku narazíte, určitě si ji kupte. Nahradí vám nudnou kabelu nebo obyčejnou nákupní tašku a navíc budete originální.
Zdroj fotografií: Cooolo.com, Xem247.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sem klikni prosím:o)

:o)

Komentáře

1 JulXík JulXík | Web | 3. února 2008 v 16:09 | Reagovat

mazec:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama