Únor 2008

Zkusíme rekord:-)!!!Zapoj se!

3. února 2008 v 16:33 | andy |  Všeobecně
Nejvíce komentářů napiš cokolin,ale ať jich je tu mrtě zapojte se!!!!!!!!!!

Oslň ho spodním prádlem;-)

3. února 2008 v 16:24 | andy |  Móda

Sexy spodní prádlo, to je nevšední, rafinovaný, svůdný kousek. Každá žena ho miluje a muži milují ženy v něm. Ale víte, v jakém kousku ho spolehlivě dostanete a v jakém naopak od vás uteče? Pokud si nejste jistá, čtěte dále.

Krásné, efektní, náročné, ženské a přiléhavé s citem pro detail, přesně takové by mělo být sexy spodní prádlo. Takové, které vnese do vašeho soukromého života jiskru a vášeň.

Prádlo má zvláštní symbolickou hodnotu, protože je tím posledním, co si ze sebe svlékáte. V sexy prádle se budete cítit sebejistě a žádaně.

Na pohled je bezesporu nejvíce sexy krajka. Samotná nebo snoubící se s na dotek příjemným saténem. Velmi efektní jsou zajímavé průstřihy, šněrování a mašličky.

Spodní prádlo se vám musí líbit, musí perfektně sedět a musíte se v něm cítit jako ve své druhé kůži. To znamená, nemělo by vás nikde škrtit a zařezávat se do kůže. Zkrátka musíte se cítit, jakoby jste ho ani na sobě neměla. Neriskujte špatnou velikost a nekupujte si podprsenku jen tak " od oka", i když už vlastníte jednu podobnou. Každá podprsenka má jiný střih a může mít i jiné číslování.
Jaké prádlo si vybrat? Nemusíte volit již standardní kombinaci podprsenky a tang, ale například také tílka a kraťas, které jistě podpoří mužskou fantazii. Odvážnější z vás mohou sáhnout po korzetu a string tangách, které můžete doplnit podvazkovým pásem a punčochy.

Bílou a tělovou si tentokrát ponechte na denní nošení a vrhněte se do barevných kombinací. Barva spodního prádla o vás mnohé napoví. Pokud jste milovnice červeného prádla, jistě víte, co chcete a umíte to dát partnerovi najevo. Červeným spodním prádlem s podvazky uděláte dojem na zkušeného milovníka. Rafinovaně budete působit v černém prádle. Černé prádlo volí žena bystrá a sebevědomá, která nemá strach z experimentů. Volíte-li černou, umíte se prosadit a říct svůj názor. Zároveň vypadáte nedostupně a záhadně. U mužů je černé prádlo voleno jako nejoblíbenější a nejvíc sexy!
Dáváte přednost růžovému spodnímu prádlu? V růžové budete za něžnou romantičku. Volte ho v případě, pokud chcete oslnit nesmělého muže. V netradičním oranžovém prádle budete působit kamarádsky a dobrosrdečně. Vysíláte jím také, že sex přímo zbožňujete a ráda střídáte partnery. Máte ráda modrou barvu i pod oblečením? Potom jste silná osobnost. Jste spolehlivá, zasněná i tajemná. Nositelky světle modrého spodního prádla bývají veselé, kreativní a zábavné. Okouzlete jím sympatického pohodáře!

V každém případě je spodní prádlo velmi vhodným a vítaným dárkem jak pro ženy, tak i muže. Můžete jím potěšit své blízké k narozeninám, svátku, výročí, sv. Valentýnu i Vánocům!

Zdroj fotogalerie: Victoria´s secret.com
Fotografie na homepage: Lukáš Koňařik © Moda.cz/ Moda.sk 2006 Top Secret, Styl a Kabo
FOTOGALERIE

Nechte se inspirovat...

koukni i na další fotky---->další >>

Pro odvážné dámy,slečny

3. února 2008 v 16:18 | andy |  Móda

Ráda na sebe upozorňujete? Cítíte se jako ryba ve vodě, když jste středem pozornosti? Ráda se lišíte od ostatních? Chcete vypadat sexy? Otázek by bylo asi hodně, avšak odpověď je jedna - jste extravagantní a odvážná dáma,slečna.

Není mnoho žen s tímto povahovým rysem, které ho dávají najevo svým stylem oblékání. Většinu jich ale najdete mezi mládeží.

Prostě chtějí dát najevo, že nesouhlasí s konzumním stylem a my ostatní se nad nimi někdy pohoršujeme, jindy obdivujeme jejich odvahu.

Až zase půjdete ulicemi, všimněte si, v čem takovéto dámy chodí, tedy jaké nosí boty a vy odvážné, tu třeba najdete inspiraci.


Typické znaky

- Převládají boty v černé barvě. Ty odvážnější si mohou pořídit boty v různých pastelových barvičkách.
- Kůže je matná, v poslední době frčí lakovaná.
- Boty jsou různě vysoké, avšak nejčastěji kotníčkové nebo kozačky nad kolena.
- Mohou být šněrovací, natahovací i s přezkami.
- Stříbrné ozdoby na některých botách opravdu nechybí.
- Vysoké platformy.
- Podpatek je vyšší a širší, ale in jsou i jehly a klíny.
- Platforma a podpatek mohou mít stříbrnou nebo zlatou barvu.

Výhody

Jak se to vezme. Jestliže chcete být najednou o pár centimetrů větší, tak je právě tohle možnost, a to díky vysoké platformě a podpatkům.

Další plus naleznete v tom, že opravdu necítíte nerovnosti a kamínky. Jste od země několik centimetrů, takže to byste musela šlápnou na pořádný šustr a v tu chvíli byste spíš lehla k zemi.

Nevýhody

Chodit na tak vysokých botách přináší strnutí chodidla. Proto se vřele doporučuje, aby si každá dáma provedla po sundání bot masáž chodidel.

Budete sice hodně vysoká, ale pozor, z výšky jsou ošklivé pády.

Začátečnicím, které zvažují, že by si extravagantní botičky pořídily lze pouze doporučit, aby si je dobře odzkoušely a pár dní v nich chodily doma. Až potom se odvažte do ulic. V těchto botách musíte umět chodit, jinak ztratí půvab. Možná je vhodnější si nejdříve koupit boty bez vysoké platformy, i ty jsou totiž vyzývavě nápadné.
Zdroj fotografií: Alternative-footwear.co.uk

Boty pro vegetariány:-D

3. února 2008 v 16:16 | andy |  Móda

Speciální a limitovaná edice dvaceti druhů párů bot, které jsou navrženy speciálně pro vegetariány, můžete na trhu shlédnout již od 1. února 2008. Také by vás zajímalo, čí to byl nápad, vymyslet boty pro vegetariány? Nápad se zrodil v hlavě velmi známé herečky a také striktní vegetariánky - Natalie Portmanové.

Tato známá a velmi krásná herečka se rozhodla, že ve spolupráci s výrobcem bot - firmou Te Casan, navrhnou vlastní řadu módních bot vyrobených z umělých materiálů.

"Jako vegetariánka odmítám nosit cokoliv, co se týká mrtvých zvířat," prohlásila herečka.

"Na trhu s obuví stále kralují celokožené boty. Kolekcí bot z umělých materiálů je velice poskromnu a zákazník nemá téměř z čeho si vybírat.

Proto jsme se s firmou Te Casan dohodli na uvedení mé vlastní značky obuvi The Natalie Portman Collection, která by měla vegetariánské zákazníky plně uspokojit," říká Natalie Portmanová.

Nutno dodat, že Natalie má, co se týče obuvi, opravdový vkus.

Originální trička

3. února 2008 v 16:13 | andy |  Móda

Chcete opravdu originální triko, které bude vycházet z vašich představ a vašich pocitů. Můžete ho mít, je to jednoduché. Stačí pouze trocha tvořivé nálady a skvělé, originální tričko může být vaše!Každý z vás má své sny a své pocity, které někdy neumí ani slovy vyjádřit. Tak proč právě tyto pocity nenakreslit na papír a pustit svou fantazii ven ze svých snů.

Mnoho z vás by určitě konstatovalo, že neumí kreslit tak, jak by si mohl udělat originální obrázek, který bude pak podkladem pro potisk trika.

Opak je pravdou, i ti lidé, kteří mají pocit, že když nenakreslí ani domeček, tak nemůžou nakreslit své pocity. To však není pravda, představy nebo pocity můžeme vyjádřit i pouhým mícháním barev.


Jak vlastně na to:

- Připravte si čtvrtku. Velikost je podle velikosti motivu, který budete kreslit

- Tisk může být jak černobílý, tak i barevný. Je na vás jestli si pohrajete s barvami a nebo zvolíte kombinaci černo bílé

- Když chcete ztvárnit své momentální pocity, je dobré začít hned a nepřemýšlet nad tím, co budete kreslit, zbytečně vás to ovlivní

- Pokud chcete promyšlený motiv, je lepší si ho lehce tužkou předkreslit a pak se vrhnout do jeho závěrečného dokreslení. Nikdy není dobré soustředit se na jednu věc a pak přecházet na druhou. Vnímejte vaše dílo jako celek, aby jedna část nebyla méně vypracovaná než ta druhá. Pokud však není vaším účelem mít dokreslené jen některé prvky a jiné nechané jen v náčrtu

- Pak už jen zvolte triko, na kterém chcete tento motiv mít a zajděte si závěrečný motiv nechat vytisknout na speciální fólii, kterou si buď sami nažehlíte a nebo si ji necháte nažehlit přímo ve specializovaném obchodě

- Můžete si folii i různě nastříhat a aplikovat ji na různá místa na triko, jako například na rukáv nebo záda. Fantazii se meze nekladou.

Nejen triko si můžete ozdobit svým vlastním dílem. I nohavice kalhot či kapsa u sukně, látkovou kabelku a nebo jiný druh oděvu či doplňku, může zdobit váš originální tisk. Nebojte se experimentovat a vymýšlet vlastní nápady a pak je aplikovat na věci, které chcete oživit.
Ilustrace: Iveta Chládková

Disney stylová trička

3. února 2008 v 16:12 | andy |  Móda
Disney...miluju to.Lidi tvrdí,že je to pro děti,ale já myslím,že v jádru má každý trochu dětinskosti ne?Tyhle trička jsou cool....a třeba i taková PUCCA je dobrá:-)

Tričko od Walt Disney neznamená jen motiv Mickeyho Mouse, ale i dalších atraktivních kreslených postaviček, které si vaše dítko jistě oblíbilo při sledování kreslených seriálů a filmů. Právě proto je bude i velmi rádo nosit a porovnávat přednosti jednotlivých kreslených postaviček se svými vrstevníky.Obléknout tričko z kolekce Walt Disney mohou holky i kluci, v barevných variantách si vybere opravdu každé dítě.

Obléknout tričko z kolekce Walt Disney mohou holky i kluci, v

V kolekci se vyskytují světlé i tmavé barvy, některá trička mají výraznější barevné provedení, jiná jsou spíše v neutrálních tónech, které se dají kombinovat s různě barevnými kalhoty i s pestrou sukní. Tričko se dá obléknout i pod šatovou sukni, kterou bude bezvadně doplňovat.

Dalším kritériem výběru je samozřejmě oblíbenost kreslené postavičky, která je vyobrazená na tričku. Pro co největší úspěch je tedy nutné předem zjistit, jaká že to je postavička, na kterou se vaše dítko nejraději kouká a kterou svým způsobem obdivuje.
Možná už víte předem, která to je a nemusíte nic zjišťovat, ale přece jen se ujistěte, abyste vybrala tu pravou. Může to být Ariel, Jamine, Princezny - především pro holky, pro kluky zase Buz Rakeťák, Mickey Mouse či spousta dalších. Motiv je většinou natisknutý, někdy může být doplněn korálky či jinou výraznější aplikací.
Trička s kreslenými motivy mohou být sportovního vzhledu, což jsou trička určená převážně pro kluky, malé slečny si zase oblíbí elegantní trička v něžných barvách jako je růžová, bílá či fialková. Velmi žádané jsou také volánky a různé nabírání. Výběr je mezi dlouhým i krátkým rukávem, takže i v chladných dnech dokáže tričko zahřát. Přes tričko se může obléknout mikina, poslední vrstvou pak bude bunda či kabátek. Jako doplněk se hodí různé řetízky a korálky, kluci se obejdou i bez doplňků.
Zdroj fotografií: Zappos.com

:-D Bláznivý desing tašek:-D

3. února 2008 v 16:08 | andy |  Móda
Kdo by občas nepotřeboval tašku? Nemám na mysli klasickou koženou kabelku nebo kabelku, ale takovou, kterou občas potřebuje i chlap, aby v ní něco přenesl.
Taškou pro běžné nošení, která se asi nejvíc mezi lidmi ujala je igelitka. I když dnes jsou vidět i tašky z pevné lepenky. Můžete je mít jednobarevné i všelijak barevné nebo i potištěné. Ovšem teď je tu něco, co zaujme a možná i rozesměje okolí.

Bláznivé tašky

Na trh přicházejí tašky s bláznivým potiskem. Tašky, které cosi vypovídají a třeba vám svým způsobem splní tajný sen či přání. Mohou být z lepenky, lesklého tvrdého papíru, igelitu nebo z tvrdé pevné umělé hmoty. Držíte je buď za proříznutá ucha nebo za provlečené šňůrky. Ucha tvoří součást vyobrazení, které je buď namalované nebo je použito koláží fotografií, či tištěné. Můžete je nosit jak na rameni, tak jen v ruce. Hlavní je, že působí zajímavě a přitom legračně.

Na taškách pánských je vyobrazení s ryze mužskou tématikou. Např. chtěli byste vlastnit zbraň, pořiďte si tašku, kterou když ponesete, budete to jako byste nesli třeba pistoli. Takových obrázků může být spousta.

Na dámských taškách je vyobrazena samozřejmě dámská tématika. Takže můžete mít tašku s oběšeným šéfem nebo tašku, kde držíte např. přítele nebo manžela za ruku, vedete jakési dítě, či jdete po ulici pouze ve spodních kalhotkách atd. Fantazii se zde opravdu meze nekladou.

Proč takovou tašku?

Jste tak trochu recesista. Umíte si dělat legraci sami ze sebe i z druhých. Rádi lidi kolem sebe pobavíte. Výhodou je, že tašky nejsou na pořízení nákladné a celkem vám mohou dlouho vydržet, pokud je nebudete moc přetěžovat. Až na takovou tašku narazíte, určitě si ji kupte. Nahradí vám nudnou kabelu nebo obyčejnou nákupní tašku a navíc budete originální.
Zdroj fotografií: Cooolo.com, Xem247.com

Promod – luxusní kabelky pro vás

3. února 2008 v 16:06 | andy |  Móda
Uznávám,ne každý si to může dovolit,ale pokochejte se:-)
Designéři nám nahrávají a navrhují od nejmenších velikostí po ty největší. U oblíbené francouzské značky Promod tomu není jinak. Přichystala pro nás velmi zajímavou a kreativní zimní kolekci.

Najdeme v ní různé tvary, velikosti a zajímavé provedení. Promod se tentokrát zaměřil na větší kabelky. Převažuje zde černá barva a černé lesklé doplňky v kombinaci se stříbrem. Pro ty, které však mají rády barevnost, se zde také pár kousků najde.

Pro extravagantnější z nás se tu najde velká prostorná zelená kabela s černými uchy.
Promod dá velmi na detaily i na kvalitu, nemusíte se proto bát, že by vám vaše drahocenná kabelka nevydržela ani jednu sezónu. Zajděte se do promoci podívat a na vlastní oči se přesvědčte o výjimečnosti jejich sortimentu. Stojí to za to.

Promod...

Promod...Promod...Promod...
Promod...Promod...Promod...

Potítka v roce 2008 o5 v módě!

3. února 2008 v 16:04 | andy |  Móda
Zase nová módní vlna - pestrobarevná potítka
Módních doplňků máme mnoho. Od náušnic, přes kabelky, rukavice, šály, klobouky a náramky až třeba po yorkshirského teriéra. Móda se neustále mění a doplňkem se postupně stávají i ty nejbláznivější věci.
A tak svérázná značka Soupisok přišla s další novinkou, kterou je možné nazvat módním doplňkem. Jsou to pestrobarevná sportovní potítka, která jsou potištěna nebo vyšita různými obrázky, nápisy a divokou grafikou. Jedná se o zatím nepříliš zaběhlý trend, takže je dost dobře možné, že se za nějaký čas doslechneme o velikém boomu těchto v první řadě praktických součástí sportovního oblečení.

V poslední době se hodně hovoří o streetpunkovém stylu a pestrobarevná potítka s drsnými nápisy se právě sem báječně hodí. Ale je rozhodně pravda, že se to týká především módy pro teenagery a obecně pro mladé lidi. Potkat padesátiletou dámu se svítivě růžovým potítkem na zápěstí se vám asi jen tak nepoštěstí.

Jestli jste rádi středem pozornosti a baví vás být vždy o krok před ostatními, není nic snazšího, než si podobně bláznivé potítko pořídit. Třeba právě ve vašem městě začne ta pravá fashion tsunami.
Zdroj fotografií: Images.google.com